Aktualności
16.11.2023

Miło nam poinformować, że w dniu 1.11.2023 rozpoczęła się realizacja projektu „Blockchain Technological Education and Innovation for Adults Lifelong Learning and Labour Market Skills”, w ramach którego Deinde sp. z o. o. jest instytucją partnerską. 

Cele projektu to:

– Przyjęcie międzysektorowego i ponadnarodowego podejścia, aby odpowiedzieć na obecne i przyszłe potrzeby w zakresie umiejętności europejskiej kadry Blockchain poprzez podnoszenie kwalifikacji edukatorów osób dorosłych oraz dorosłych słuchaczy.

– Stworzenie pomostów współpracy między ekspertami Blockchain i dorosłymi słuchaczami poprzez warsztaty zdobywania wiedzy, materiały wideo i inicjatywy związane z rozwiązywaniem studiów przypadków Blockchain.

– Przyjęcie partycypacyjnego podejścia w celu wspólnego rozwoju zasobów projektu za pośrednictwem panelu BlockchainED.

Projekt realizowany jest w partnerstwie 7 europejskich instytucji edukacyjnych z Hiszpanii, Cypru, Włoch, Grecji, Austrii i Polski.

Media

Zastrzeżenie:

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

Scroll to Top
Skip to content